kamaro 003 a 004 - cestovní kola

kamaro 003 a 004 - cestovní kola Dvě cestovní kola pro mě a pro Katku. Vyrobil jsem kompletní rámové sady včetně vidlice, představce a řidítek. Rámy mají integrovaný minimalistický nosič a integrované osvětlení včetně baterie uvnitř rámu.

kamaro 008 - Martinovo cestovní kolo

kamaro 008 - Martinovo cestovní kolo Nejedná se o kompletní rám z naší dílny, společně s Martinem jsme pouze upravili starší ocelový rám který jsme doplnili přední atypickou pevnou vidlicí vlastní výroby a doplnili kompletním systémem nosičů pro delší cesty v nenáročném terénu. Kolo má již za sebou tři týdny ježdění v jižním Švédsku, kde obstálo bez nejmenších problémů.

kamaro 007 - 29er vidlice pro Michala

kamaro 007 - 29er vidlice pro Michala Moje první kompletně dokončená vidlice. Vidlice nyní brázdí okolí Trenčína, kde doplňuje Cr-Mo rám Genesis.

kamaro 002 - Milanův cesťáček

kamaro 002 - Milanův cesťáček Rám pro mého kamaráda Milana na takové to běžné dojíždění do práce. Připravena na komfortní jízdu s plnou výbavou a zadními brašnami.

kamaro 001 - silnička s řemenem

kamaro 001 - silnička s řemenem Můj první vyrobený rám - jednoduché silniční kolo s řemenovým pohonem, které mělo primárně sloužit pro testování geometrie a pohonu. Kolo jsem si vyrobil sám pro sebe a spokojeně ho užívám i k delším výletům, na kterých se však vyhýbám náročnějším stoupáním.

   

© kamaro, XHTML 1.1, CSS 2.1, vygenerováno za 0 s