kamaro 011 - XC full

kamaro 011 - XC full Můj první dvacetidevítipalcový full s XC zaměřením se zdvihy 120 a 100mm. Zvolil jsem nejjednodušší systém pružení, jedná se o jednočep s šikmo uloženým tlumičem uvnitř základního trojúhelníku. Z hlediska konstrukce se jedná o obdobný systém jako je slavná Hnida od Franty Mrázka.

kamaro 009 - Honzova kroska

kamaro 009 - Honzova kroska Zakázkový rám pro Honzu, který původně chtěl jen vidlici ale nakonec to skončilo u celého rámu. A to v tom nejlepším materiálu, který je pro stavbu ocelových rámů k dispozici. Rámový set je kompletně ocelový a rám i s vidlicí jsou provedeny do mufen.

kamaro 010 - sranda kroska

kamaro 010 - sranda kroska Můj první rám do mufen. Musel jsem si tuto technologii vyzkoušet, než jsem ji mohl nabídnou. Nakonec z toho vznikla tato jednoduchá dvourychlostní sranda kroska.

kamaro 005 a 006 - kola pro dlouhé cesty

kamaro 005 a 006 - kola pro dlouhé cesty Pro potřeby delších cest s plnou výbavou jsem pro nás připravil expediční kola se systémem nosičů na přední a zadní brašny. Rám je navíc skládací pro případ nutnosti sbalení při přepravě a jeho zádkladní trojúhelník je možné naplnit palivem do vařiče.

kamaro 003 a 004 - cestovní kola

kamaro 003 a 004 - cestovní kola Dvě cestovní kola pro mě a pro Katku. Vyrobil jsem kompletní rámové sady včetně vidlice, představce a řidítek. Rámy mají integrovaný minimalistický nosič a integrované osvětlení včetně baterie uvnitř rámu.

kamaro 008 - Martinovo cestovní kolo

kamaro 008 - Martinovo cestovní kolo Nejedná se o kompletní rám z naší dílny, společně s Martinem jsme pouze upravili starší ocelový rám který jsme doplnili přední atypickou pevnou vidlicí vlastní výroby a doplnili kompletním systémem nosičů pro delší cesty v nenáročném terénu. Kolo má již za sebou tři týdny ježdění v jižním Švédsku, kde obstálo bez nejmenších problémů.

kamaro 007 - 29er vidlice pro Michala

kamaro 007 - 29er vidlice pro Michala Moje první kompletně dokončená vidlice. Vidlice nyní brázdí okolí Trenčína, kde doplňuje Cr-Mo rám Genesis.

kamaro 002 - Milanův cesťáček

kamaro 002 - Milanův cesťáček Rám pro mého kamaráda Milana na takové to běžné dojíždění do práce. Připravena na komfortní jízdu s plnou výbavou a zadními brašnami.

kamaro 001 - silnička s řemenem

kamaro 001 - silnička s řemenem Můj první vyrobený rám - jednoduché silniční kolo s řemenovým pohonem, které mělo primárně sloužit pro testování geometrie a pohonu. Kolo jsem si vyrobil sám pro sebe a spokojeně ho užívám i k delším výletům, na kterých se však vyhýbám náročnějším stoupáním.

   

© kamaro, XHTML 1.1, CSS 2.1, vygenerováno za 0 s